2 wrzesień

Kobido Up!

Zabieg Kobido Up nazywany jest  niechirurgicznym lub bezinwazyjnym liftingiem twarzy.

Ta niezwykle skuteczna technika obejmuje twarz, ramiona oraz kark i jest uznawana za alternatywę dla wielu zabiegów medycyny estetycznej. To drenaż limfatyczny i liftingujący masaż twarzy. Specjalista w czasie jego przeprowadzania koncentruje się na likwidowaniu napięć i przywracaniu funkcji mięśniom. Obserwujemy ogromną różnorodność technik, jak i ich intensywności. Ma to ogromne znaczenie, gdyż pozwala na stymulowanie głębszych warstw skóry, mięśni oraz układu nerwowego. Na tym etapie mówi się o wzroście przepływu energii , co daje efekt naturalnego liftingu i pozwala na uzyskanie młodszego wyglądu.

Taki masaż tkanek głębokich pozwala na obserwowanie rezultatów już po pierwszej sesji, jednak dla ich utrzymania powinno się powtarzać zabiegi w cyklu ustalonym wspólnie z terapeutą, jednak nie za często.. Co istotne możemy tu liczyć na relaks i odprężenie. Masażysta skoncentruje się na mięśniach ramion, dekoltu, szyi, głowy oraz twarzy.

Jest także idealnym sposobem na walkę ze stresem. Zabieg działa kompleksowo na wiele poziomów skóry, tkanek podskórnych, tłuszczowych, powięzi i mięśni. Sprawia to, że w rezultacie zabiegu osiągamy spektakularne zarówno zdrowotne, jak i wizualne efekty.

Masaż zawiera w sobie również elementy drenażu limfatycznego, refleksologii twarzy i kinesiotaping.

Dzięki zabiegowi osiągnąć możemy:

 • Głęboki relaks,
 • Rozluźnienie,
 • Lifting,
 • Poprawę owalu twarzy,
 • Intensywną stymulację,
 • Odżywienie skóry.
Masaż trwa 90 minut i kosztuje 200zł

Jakie efekty daje masaż Kobido Up?

Jest to zabieg, który poprawia wygląd twarzy oraz kondycję skóry. Doprowadza do zmniejszenia napięcia mięśniowego. Efekty są również doskonale widoczne, jeśli chodzi o lepsze dotlenienie i odżywienie skóry. Jednak głównym celem jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu i zminimalizowanie widoczności zmarszczek i innych oznak starzenia się. Udaje się to osiągnąć m.in. dzięki pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Z całą pewnością można powiedzieć, że to przede wszystkim masaż twarzy odmładzający, jednak pozwala on również zmniejszyć poczucie stresu. Dodatkowo, jeśli zostanie odpowiednio wykonany, to znikną dokuczliwe bóle głowy, czy poprawi się praca układu trawiennego.

Na czym polega masaż kobido?

Japoński lifting twarzy to niesamowity ukłon w stronę ludzkiego ciała. Wykorzystywane w medycynie estetycznej preparaty zastępuje znajomością anatomii, a igły czy skalpele wymienia na dłonie profesjonalistów. Tu każdy ruch jest przemyślany, a na cały zabieg składa się szereg technik prowadzących do uzyskania wiecznego piękna.

Kobido Up opiera się na pobudzeniu naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Początkowo masaż jest powolny, ale bardzo głęboki, a jego efektem jest redukcja napięcia mięśniowego. Kolejnym istotnym elementem jest drenaż limfatyczny, który uaktywnia zalegającą limfę, niwelując powstałe obrzęki. Lifting uwieczniają szybkie ruchy podrzucające tkanki, docierające do mięśni i przyczepów mięśniowych.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny. W związku z tym wszystkie wymieniane w jego wypadku przeciwwskazania można określić jako względne, co oznacza, że po określonym czasie mijają i można skorzystać z masażu. Do takich przeciwwskazań zaliczamy:

 • stan po wyrwaniu zęba,
 • stan zapalny i ropny w okolicach dziąseł,
 • ostre stany zapalne organizmu,
 • jeśli poddaliśmy się zabiegom laserowym lub mezoterapii, to należy unikać masażu do czasu zagojenia się stanu zapalnego,
 • 4-6 tygodni należy odczekać po stosowaniu wypełniaczy,
 • 2-3 tygodnie po zabiegu botoksu,
 • min 6 miesięcy po zabiegu nici PDO.

Więcej informacji można przeczytać na stronie autora masażu: https://pankobido.pl/

Zapraszamy do zapisów pod numerem 📞732 926 343 lub poprzez booksy.